займ на карту срочно
image DJI Osmo ، دوربینی در حرکت image توصیه های ایمنی برای پرواز در هوای سرد

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

DJI Zenmuse XT ، دوربین حرارتی پروازی

dji-zenmuse-xt-6

 

تصویر برداری حرارتی هوایی تا کنون به این راحی که به وسیله DJI Zenmuse XT میسر شده نبوده است. با ادغام تکنولوژی پیشرفته شرکت DJI در انتقال تصویر و همچنین ساخت گیمبال های بدون عیب و نقص و تصویر برداری های پیشرفته شرکت FLIR در زمینه تصاویر حرارتی ، DJI Zenmuse XT سریع ترین و قابل اطمینان ترین راه حل برای تصویر برداری هوایی حرارتی است. با این دوربین حرارتی با دقت بالا تصویر برداری حرارتی را در محیطی بزرگ انجام داده و آن ها را ضبط و برای تحلیل و ارائه گزارش در سریع ترین زمان به کار ببرید.

سیستم یکپارچه دوربین حرارتی

دوربینی که بر روی سیستم DJI Zenmuse XT وجود دارد توسط شرکت FLIR ارتقا داده شده است. این دوربین قابلیت اسکن infrared با دقت بالا (۵۰mK) در  ۶۴۰/۳۰ فریم بر ثانیه یا ۳۳۶/۶۰ فریم بر ثانیه را با توجه به نوع دوربین دارا می باشد. این حساسیت قابلیت اندازه گیری دقیق حرارتی برای نجزیه و تحلیل و تلمتری بسیار ایده آل است. هر دو دوربین با توجه به نیاز های تجاری با ۴ لنز متفاوت موجود می باشد. این دوربین حرارتی یکپارچه با قرار گرفتن در کنار سیستم لرزش گیر و کنترلی DJI تصویری نرم، شفاف و با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را در اختیار کاربر قرار می دهد.

DJI – The World Leader in Camera Drones/Quadcopters for Aerial Photography

Thermal Imager Uncooled VOx Microbolometer
FPA/Digital Video Display Formats ۵۱۲ × ۶۴۰ ۲۵۶ × ۳۳۶
Pixel Pitch ۱۷ μm
Full Frame Rates (۳۰Hz (NTSC
(۲۵Hz (PAL
(۳۰/۶۰Hz (NTSC
(۲۵/۵۰Hz (PAL
Exportable Frame Rates ۹Hz> *
(Sensitivity (NEdT ۵۰mK at 1.0/f>
Photo Formats (JPEG (8 bit) / TIFF (14 bit
Video Format MP4
Digital Zoom ۲x, 4x, 8x ۲x, 4x
Lens Options ۷٫۵mm, 9mm, 13mm, 19mm ۶٫۸mm, 9mm, 13mm, 19mm

*Please refer to Export page for details about the Zenmuse XT in your market.

کاربردها

غیر قابل دیدن ها را ببینید. دوربین های FLIR جزئیاتی را که به وسیله چشم های غیر مسلح قابل دیدن نیستند از روی تفاوت در دمای اجسام آشکار می سازد. این دید جدید می تواند ساختمان ها و یا تجهیزاتی را که آسیب دیده اند را آشکار سازد و جای افراد گمشده را نشان دهد و در بسیاری از موارد دیگر قابل استفاده است.

 

نرم افزار بهبود عملکرد

تصویر برداری با infrared نیازمند بهینه سازی است  تا بیشترین دقت را تضمین کند . DJI Zenmuse XT با ابزار بهبود عملکردی که به وسیله FLIR طراحی شده است ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که عبارت است از :(Digital Detail Enhancement™ (DDE ( بهینه سازی دیجیتال جزئیات ) ،(Smart Scene Optimization™ (SSO ( بهینه سازی هوشمند تصویر) ، که در مناظری که ۲ سوژه همزمان وجود دارد شدیداً به بهینه سازی تصویر کمک می کند. (Active Contrast Enhancement™ (ACE (بهینه سازی کنتراست خودکار) که کنتراست تصویر را با توجه اختلاف دما به صورت خودکار تنظیم می کند و (Information Based HEQ™ (IBHEQ ( کیفیت بالا و دقیق تصویر بر اساس اطلاعات) که عکس های پیچیده را فشرده می کند تا عکسی با بهترین کیفیت را ایجاد کند.

 

کنترل آسان

DJI Zenmuse XT کاملاً قابل کنترل از طریق برنامه DJI GO می باشد و تصویری آنلاین با تأخیر بسیار کم از آن تصویری که دوربین در حال ثبت آن است را در اختیار کاربر قرار داده و همچنین قابلیت های اصلی دوربین از طریق نرم افزار به شرح ذیل قابل کنترل است :

 • اندازه گیری نقطه ای ، اندازه گیری دما در نقطه وسط
 • زوم دیجیتال
 • حالت عکاسی تکی و یا چند تایی
 • پیش نمایش و دانلود عکس ها و فیلم ها
 • عکس برداری همزمان با فیلم برداری
 • تنظیمات مختلف دوربین  و پارامتر ها شامل :
 1.  Palette (پالت رنگ) و یا (Look-up Table (LUT
 2. Scene و یا (Automatic Gain Correction (AGC (تصحیح خودکار گین های تصویر)
 3. (Region of Interest (ROI (منطقه مورد علاقه)
 4. Isotherm mode (حالت خطوط همدما)

 

بازدهی در کنار یکپارچگی

هنگامی که DJI Zenmuse XT به همراه DJI Inspire 1 و یا Matrice 100 استفاده شود در چند لحظه آماده پرواز خواهد بود . این سیستم کاملاً یکپارچه خواهد بود و شما قادر به استفاده همزمان از سیستم انتقال تصویر قدرتمند DJI lightbridge  ( تا ۵ کیلومتر به صورت HD) ، نقطه دلخواه (Point of Interest) ، قفل کردن محور های مختصات Course Lock ، قفل کردن خانه (Home Lock) ، دنبال کردن سوژه (Follow Me) و قابلیت استفاده از برنامه های خود DJI SDK خواهید بود.

 

با استفاده همزمان DJI Zenmuse XT و DJI Matrice 100 و یا DJI Inspire 1 شما زمان پروازی تا ۳۵ دقیقه (۳۵ دقیقه برای ماتریس ۱۰۰ و ۲۵ دقیقه برای اینسپایر ۱ در سطح دریا و به صورت Hover)  را خواهید داشت که این مدت زمان برای بازرسی ها و کارهای امداد و نجات بسیار ایده آل می باشد.

نوشته های مرتبط
 • همه موارد
 • نویسنده
 • دسته بندی
 • تگ

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.

تماس با ما
 • تهران ، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا ، نبش میدان شریفی ، پلاک 964 طبقه 3 واحد 9
 • 021-26750619
 • 09128958317
 • info@amut.ir
لینک کانال تلگرام آموت
نماد اعتماد الکترونیکی